Spełniamy marzenia o własnym domu, zadzwoń!

519 130 519 518 530 452

Chcesz kupić dom i masz pytania? Zadzwoń, czekamy na Ciebie!

518 530 452 519 130 519

W dniach 8-9 października zapraszamy Państwa na targi w Pruszkowie do hali ZNICZ

Segmenty Grodzisk Mazowiecki

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz to największa i najważniejsza regionalna giełda nieruchomości na Mazowszu. Podczas targów swoją ofertę przedstawiają deweloperzy, samorządy, banki, doradców finansowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz firmy z branż związanych z aranżacją wnętrz.

Firma Grande Developer pragnie zaprosić Państwa na jesienną edycję targów

w dniach 8-9 października na stoisko nr 16 w godz. 10-16.

Wstęp wolny

Hala Znicz
ul. Bohaterów Warszawy 4,
05-800 Pruszków

JAK DOJECHAĆ?

Samochodem:

  • od strony Warszawy – Al. Jerozolimskimi (drogą wojewódzką nr 719) w kierunku Pruszkowa do skrzyżowania z ul. Bohaterów Warszawy. Na krzyżowaniu w lewo – 50 m za skrzyżowaniem po lewej stronie wjazd na teren kompleksu Znicza Pruszków.
  • od strony Grodziska Mazowieckiego – drogą wojewódzką nr 719 do al. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Następnie z al. Wojska Polskiego w prawo w ul. Prusa, którą jedziemy do końca aż do kompleksu Znicza (po prawej stronie, obok hotelu ComfortBusiness).

Pociągami Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej:

  • od strony Warszawy i Grodziska Mazowieckiego dojazd do stacji PKP Pruszków. Następnie dojście na piechotę od stacji ulicami Kościuszki i Prusa (ok. 10 min.)

Pociągami Warszawskiej Kolei Dojazdowej:

  • od strony Warszawy i Grodziska Mazowieckiego dojazd do stacji Pruszków. Następnie od stacji dojście na piechotę ulicami: Kraszewskiego i Prusa lub Kraszewskiego, Hubala i przez Park Potulickich (ok. 10 min.)