Spełniamy marzenia o własnym domu, zadzwoń!

519 130 519 518 530 452

Chcesz kupić dom i masz pytania? Zadzwoń, czekamy na Ciebie!

518 530 452 519 130 519

O nas

GRANDE DEVELOPER

doświadczenie godne zaufania

Szukasz atrakcyjnego domu w Grodzisku Mazowieckim lub okolicach lub domów na sprzedaż lub wynajem? Trafiłeś pod dobry adres!

siedziba Grupy Grande

 

Jako Grande Developer wywodzimy się z grupy Grande. To firma mająca wieloletnią historię w obsłudze wielu inwestycji budowlanych zarówno na terenie Polski, jak i na zagranicznych rynkach. Dzisiaj korzystamy z tego doświadczenia.

Jesteśmy dynamicznym i profesjonalnym zespołem, który działa w segmencie budownictwa mieszkaniowego na terenie Polski. Dostrzegamy duże zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym — właśnie dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw. Poprzez nasze inwestycje pomożemy Ci spełnić marzenia o własnym mieszkaniu. Jako deweloper z Grodziska Mazowieckiego chcemy budować i sprzedawać domy i mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach i cenach.

Obecnie prowadzimy kilka inwestycji: budowa domów oraz zabudowa segmentowa w Grodzisku Mazowieckim i na terenie województwa mazowieckiego.

Nadzorujemy cały proces inwestycyjny z największą starannością. Dbamy o wszystko — od zakupu gruntu, poprzez projektowanie, aż do realizacji i oddania budynku do użytkowania.

Używamy materiałów budowlanych najwyższej jakości. Dbamy o wysoką jakość naszych realizacji, ponieważ maksymalna satysfakcja Klientów to nasz priorytet.

Co więcej, współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. Mogą oni zaoferować mnóstwo rozwiązań związanych z kredytami hipotecznymi. Specjalnie dla Ciebie porównają oferty banków i wybiorą najbardziej satysfakcjonującą Cię ofertę. Wszystko po to, żeby transakcja była możliwie prosta.

Zapraszamy do współpracy i zamieszkania w jednym z domów, który budujemy dla Ciebie!

Zespół Grande Developer — wiarygodny Deweloper z Grodziska Mazowieckiego.