Znajdziesz nas na:
Sprzedaż: 518 530 452 / 519 130 519

O nas

grande

Szukasz atrakcyjnych mieszkań w Grodzisku Mazowieckim, mieszkania od dewelopera w atrakcyjnej cenie lub mieszkań na sprzedaż pod Warszawą? Trafiłeś pod dobry adres.

Jako Grande Developer wywodzimy się z grupy Grande. To firma mająca wieloletnią historię w obsłudze wielu inwestycji budowlanych zarówno na terenie Polski, jak i na zagranicznych rynkach. Dzisiaj korzystamy z tego doświadczenia.

Jesteśmy dynamicznym i profesjonalnym zespołem, który działa w segmencie budownictwa mieszkaniowego na terenie Polski. Dostrzegamy duże zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym — właśnie dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw. Poprzez nasze inwestycje pomożemy Ci spełnić marzenia o własnym mieszkaniu. Jako deweloper z Grodziska Mazowieckiego chcemy budować i sprzedawać domy oraz nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach i naprawdę atrakcyjnych cenach.

Obecnie prowadzimy kilka inwestycji: budowa mieszkań oraz zabudowa segmentowa w Grodzisku Mazowieckim.

Nadzorujemy cały proces inwestycyjny z największą starannością. Dbamy o wszystko — od zakupu gruntu, poprzez projektowanie, aż do realizacji i oddania budynku do użytkowania.

Używamy materiałów budowlanych najwyższej jakości. Dbamy o wysoką jakość naszych realizacji, ponieważ maksymalna satysfakcja Klientów to nasz priorytet.

Co więcej, współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. Mogą oni zaoferować mnóstwo rozwiązań związanych z kredytami hipotecznymi. Specjalnie dla Ciebie porównają oferty banków i wybiorą najbardziej satysfakcjonującą Cię ofertę. Wszystko po to, żeby transakcja była możliwie prosta.

Domy pod Warszawą w atrakcyjnej cenie, tanie mieszkania, mieszkania dla młodych, nowe oferty mieszkań, wynajem mieszkań, mieszkania dwupoziomowe w Grodzisku Mazowieckim — jako dobra firma deweloperska możemy zaoferować Ci to wszystko, a także zdecydowanie więcej.

Zapraszamy do współpracy i zamieszkania w jednym z domów, który budujemy dla Ciebie!

Zespół Grande Developer — wiarygodny deweloper z Grodziska Mazowieckiego

Schowaj X

Poniżej wpisz swoje dane kontaktowe i krótką wiadomość, a postaramy się odpowiedzieć wkrótce.